Loading...
Marslı Ol

Özellikler

Kartlarını Birleştir

Tüm Kartlarını Birleştir

Tüm banka ve kredi kartlarını Mars'ta birleştirebilir, para ile ilgili her şeyi tek uygulama ve tek kartla kontrol altına alabilirsin. Mars uygulamasına kaydettiğin kartlarınla gezegendeki tüm ATM'leri ücretsiz kullanabilirsin. Farklı bankaların mobil uygulamalarında kaybolmadan, rehberinden seçtiğin MARSlı'ya anında para gönderebilirsin. Üstelik tüm kart limitlerini birleştirerek özgürce harcayabilirsin.

QR ile Kolayca İşlemlerini Yap

Tek bir QR kodla neler yapabileceğini biliyor musun? Eğer MARSlı'ysan gezegenin tüm ATM'lerinden ücretsiz para çekebilirsin. Tüm alışverişlerinde ödemelerini tek bir "dıt" sesiyle tamamlayabilirsin. Arkadaşından para isterken ya da arkadaşına para gönderirken QR kodunu iletip, işlemlerini ışık hızında halledebilirsin.

QR ile Kolayca İşlemlerini Yap
Harcamalarını Böl

Harcama Böl

Arkadaşlarınla restoranda herkesin ödemesini bekleme! Sen öde, arkadaşlarınla 2 saniyede hemen bölüş. Mars'ın harcama bölme özelliği ile tatilinin keyfini çıkarırken ya da ortak alışverişler yaparken hesap makineleriyle uğraşmazsın. Herkesin tek tek para çekmesini beklemeden, bir hatta birden fazla harcamayı tek seferde bölüştürebilirsin. Ayrıca Mars'ın fatura öde ve böl özelliğiyle evin tüm faturalarını anında ödeyebilir ve saniyeler içinde ev sakinleriyle bölüşebilirsin.

Mars Kolonileri

Mars Kolonileri

Marslılar üye oldukları kolonilerle avantajlarının keyfini çıkarıyor.

Mars Milleri Kazan

Üye olduğun Mars Kolonileri ile 300'den fazla markada indirim ve avantajları elde et. Yaptığın tüm alışveriş ve bankacılık işlemlerinde sınırsız Mars Miles kazan. Kazandığın milleri Mars Miles hesabında biriktir, istediğin zaman TL'ye çevir. Biriktirirken de harcarken de hiçbir zaman tarih kısıtlamalarına bağlı kalma.

Mars Milleri Kazan
Koşulsuz Metal Kart

Koşulsuz Metal Kart

16 gram saf metalden Mastercard Gümüş Logolu Titanium Metal Kart! Bu limitli sayıdaki karta ulaşmak için banka hesabında yüksek tutarlar bulundurma zorunluluğu veya aylık işlem hacmi gibi ön koşullar yok! Her ay değişen dünyaca ünlü şeflerin gurme lezzetlerini tatmak veya özel şoför, gibi prestijli avantajların keyfini çıkarmak var. Bu benzersiz Titanium Metal Kart'a sadece üyelik ücretiyle sahip olabilirsin!

Limitlerini Birleştir

MARSlılar 30 saniyede geleceğin bankacılığına adım atıyor. Bütün bankalardaki kartlarını Mars’ta birleştiriyor.

Limitlerini Birleştir

HADİ SEN DE MARSLI OL,
PREMIUM FİNANS DENEYİMİNİN
ZİRVESİNİ YAŞA!

Marslı Ol