Marslı Ol

MARS Nasıl Kullanılır?

Mars'a Üye Ol

30 Saniyede Üye Ol

Mars uygulamasını yükledikten sonra kimlik bilgilerini girerek 30 saniyede üye olabilirsin. Üye olduğun anda Mars hesabın ve bağlı dijital kartın anında oluşur, Mars Starter’lı olursun.

Üyelik Tipini Seç

Mars’ın sunduğu avantajlardan faydalanabilmen için 3 farklı üyelik tipi bulunuyor. Premium finansın zirvesini yaşamak için 16 gram saf metalden üretilen Mars Titanium Metal Kart üyeliğini seçebilirsin. Mars Prime’la kartının rengini zevkine göre seçebilir, Mars Platinum’la daha fazla koloni üyesi olabilirsin. Seçtiğin üyeliğe göre göndereceğimiz kartın adresine hemen teslim edilir.

Üyelik Tipini Seç
Kart Tanımla

Banka/Kredi Kartlarını Tanımla

Sahip olduğun tüm banka kartlarını ve kredi kartlarını Mars’a tanımladıktan sonra, kartlarını ve limitlerini tek yerden yönetmeye başlayabilirsin.

Para Yatır

Nakit işlemlerin ve para transferlerin için tanımladığın hesaplarından anında Mars hesabına para yatırabilirsin.

Para Yatır
Koloni Seç

Koloni Seçimini Yap

Her üyeliğe özel olarak tasarladığımız Mars Kolonileri seni bekliyor! Üye olduktan sonra Koloniler adımıyla sana özel ücretsiz kolonileri seçebilirsin. Yaşam tarzına uygun ve avantajlarından yararlanmak istediğin farklı koloniler de varsa onları da ek olarak satın alabilirsin.

Geleceğin Bankacılığı ile Tanış

Artık her şey hazır! Diğer banka kartlarını taşımana gerek yok. Paranla ilgili işlemleri sadece Mars ile akıllıca yapabilirsin. Örneğin Mars kartınla ister online ister mağaza alışverişinde, dilediğin kartını seçebilir veya Limitlerini Birleştir özelliğiyle harcamayı kartlarına bölüştürebilirsin. Ufak bir hatırlatma, bu özellikleri kullanabilmek için en çok kullandığın online alışveriş platformlarında kayıtlı kartlarını Mars ile değiştirmeyi unutma!

Geleceğin Bankası ile Tanış

Marslı Olmaya Çok Yakınsın!

Premium finans deneyimin zirvesini yaşamak için, 30 saniyede üye ol;

Marslı Ol