Marslı Ol

Mars Hakkında

Geleceğin bankacılık deneyimini bugünden yaşatmayı hayal eden girişimcilerin, bankacılık dünyasında olmaz denilenleri “Dünya'da olmazsa Mars'ta olur” bakış açısıyla gerçekleştirmek istemeleriyle Mars yolculuğu başladı.

Dünyada değişen bankacılık regülasyonları sayesinde, yenilikçi bir finans deneyimiyle sınıf ayrımını ortadan kaldıran ve herkese erişebilecekleri, finansal skorlardan bağımsız yeni bir teknoloji kurma hedefleriyle uzun süren bir tasarım sürecinin ardından geleceğin bankacılık deneyimini bugünden sunan MARS hayata geçti.

Bankacılıkla ilgili tüm işlemlerin dijital ortamda gerçekleşmesini sağlayan yeni nesil bankacılık sistemi Neobanklar, finans sektörünun son dönemde geçtiği büyük değişimin en önemli oyuncuları. MARS da dünyadaki gelişimlerine hız kesmeden devam eden Neobankların Türkiye’deki temsilcisi olarak kuruldu.

Kullanıcılarına tek bir uygulama ve kartla bankalardaki tüm işlemlerini yönetilebildikleri, finansal kontrolü kendi ellerinde tuttukları daha özgür bir deneyim yaşatmayı hedefleyen MARS, benzersiz fırsatlar ve yenilikçi özellikleriyle premium finans deneyimi vadediyor.

Üyelik sistemiyle çalışan MARS’ta Prime, Platinum ve Titanium Metal olmak üzere üç üyelik tipi bulunuyor. Kullanıcılar Prime, Platinum veya Titanium Metal kartlardan birini seçerek özel avantajlar dünyasına adım atabiliyor. MARS’ı benzersiz kılan en önemli özelliklerinden birini Titanium Metal üyeliği oluştuyor. MARS Titanium Metal üyeleri 16 gram saf metalden üretilen kartlarıyla lounge, fast track, özel şoför gibi benzersiz avantajlara sahip oluyorlar. Elektronik Para Lisansı kapsamında üretilen Türkiye’deki ilk Mastercard Gümüş Logolu ön ödemeli karta sahip olan MARS, kullanıcılarına bu kapsamda yurt içi ve yurt dışı pek çok ayrıcalık sunuyor. MARS kullanıcıları 20’den fazla ülkede yüzlerce avantajlardan faydalanıyor, tüm dünyada alışveriş yapabiliyor ve ATM’lerden para çekebiliyorlar.

Mars Finansal Yazılım AŞ., 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun çerçevesinde BDDK tarafından faaliyet izni verilen ve TCMB tarafından denetlenen Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş'in ticari temsilcisi sıfatıyla faaliyet göstermektedir ve 298 sıra numarasıyla TÖDEB’e kaydolmuştur. E-para işlemleri Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Mars Takımıyla Tanışmak İçin Mars Takımı

BİZİ TAKİP ET

MARS’a dair tüm detaylar sosyal medya kanallarımızda!